Bayshore Apartments

18/F
Flat D
Land Reg.
location
244 Aberdeen Main Road, Aberdeen / Wong Chuk Hang / Ap Lei Chau
Reg. Date: 22/10/2024
Land Reg.

Bayshore Apartments

18/F
Flat D
Land Reg.
location
Reg. Date: 22/10/2024
Land Reg.
Price$6.8M
Reg. Date: 22/10/2024
SFA:
567ft²
$11,993/ft²
GFA:
791ft²
$8,597/ft²
3Room(s)
South
72%
25.6 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Mark Honour Limited Holding Company Of The Vendor Asia Standard Group