Branches
2316-3088
Home
Transaction
Highcliff
Highcliff
41/F
Flat A
Land Reg.
location
41D Stubbs Road, Happy Valley / Jardine's Lookout
Reg. Date: 21/02/2024
Land Reg.
Home
Transaction
Highcliff
Highcliff
41/F
Flat A
Land Reg.
location
41D Stubbs Road, Happy Valley / Jardine's Lookout
Reg. Date: 21/02/2024
Land Reg.
Price
$98.8
M
Reg. Date: 21/02/2024
SFA:
2,739ft²
$36,072/ft²
Estate
Highcliff
4Room(s)
23.3 Year(s)
Feature
Carpark