Village Garden
30&31/F
Flat A
Land Reg.
location
17 Village Road, Happy Valley / Jardine's Lookout
Reg. Date: 02/10/2025
Land Reg.
Village Garden
30&31/F
Flat A
Land Reg.
location
17 Village Road, Happy Valley / Jardine's Lookout
Reg. Date: 02/10/2025
Land Reg.
Price$18.5M
Reg. Date: 02/10/2025
SFA:
1,184ft²
$15,625/ft²
Estate
4Room(s)
30.7 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor:
Luckleen Development Limited
Holding Company Of The Vendor:
Playmates Properties Holdings Limited
Nissho Iwai Hong Kong Corporation Limited
Feature