Belcher's Hill
Low Floor
Flat D
location
9 Rock Hill Street, Hong Kong West
Contract Date: 24/08/2023
Belcher's Hill
Low Floor
Flat D
location
9 Rock Hill Street, Hong Kong West
Contract Date: 24/08/2023
Rent$31,000
Contract Date: 24/08/2023
SFA:
581ft²
$53/ft²
GFA:
781ft²
$40/ft²
Estate
2Room(s)
North
74%
15.4 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor
New World Development Company Limited
Feature