Island Crest

Block 1
20/F
Flat E
Land Reg.
location
8 First Street, Hong Kong West
Reg. Date: 27/04/2026
Land Reg.

Island Crest

Block 1
20/F
Flat E
Land Reg.
location
8 First Street, Hong Kong West
Reg. Date: 27/04/2026
Land Reg.
Price$12.15M
Reg. Date: 27/04/2026
SFA:
462ft²
$26,299/ft²
GFA:
627ft²
$19,378/ft²
2Room(s)
74%
16.6 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Urban Renewal Authority Kerry Properties Limited
Feature