Luen Wai Apartments

22/F
Flat 9
Land Reg.
location
136 Belcher's Street, Hong Kong West
Reg. Date: 09/11/2023
Land Reg.

Luen Wai Apartments

22/F
Flat 9
Land Reg.
location
136 Belcher's Street, Hong Kong West
Reg. Date: 09/11/2023
Land Reg.
Price$4.01M
Reg. Date: 09/11/2023
SFA:
372ft²
$10,774/ft²
SouthEast
55 Year(s)