Luen Wai Apartments

23/F
Flat 6
Land Reg.
location
136 Belcher's Street, Hong Kong West
Reg. Date: 02/01/2024
Land Reg.

Luen Wai Apartments

23/F
Flat 6
Land Reg.
location
136 Belcher's Street, Hong Kong West
Reg. Date: 02/01/2024
Land Reg.
Price$4.18M
Reg. Date: 02/01/2024
SFA:
328ft²
$12,744/ft²
55 Year(s)