Luen Wai Apartments

14/F
Flat 11
Land Reg.
location
136 Belcher's Street, Hong Kong West
Reg. Date: 31/01/2024
Land Reg.

Luen Wai Apartments

14/F
Flat 11
Land Reg.
location
136 Belcher's Street, Hong Kong West
Reg. Date: 31/01/2024
Land Reg.
Price$3.56M
Reg. Date: 31/01/2024
SFA:
328ft²
$10,854/ft²
55 Year(s)