Wai Wah Court

27/F
Flat A
Land Reg.
location
12R Smithfield, Hong Kong West
Reg. Date: 01/12/2025
Land Reg.

Wai Wah Court

27/F
Flat A
Land Reg.
location
12R Smithfield, Hong Kong West
Reg. Date: 01/12/2025
Land Reg.
Price$7.5M
Reg. Date: 01/12/2025
SFA:
453ft²
$16,556/ft²
3Room(s)
30.8 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Greatly Development Limited Henderson Real Estate Agency Limited