Regent On The Park
Block 1
20/F
Flat B
Land Reg.
location
9A Kennedy Road, Mid-Levels Central / Admiralty
Reg. Date: 22/03/2026
Land Reg.
Regent On The Park
Block 1
20/F
Flat B
Land Reg.
location
9A Kennedy Road, Mid-Levels Central / Admiralty
Reg. Date: 22/03/2026
Land Reg.
Price$33.48M
Reg. Date: 22/03/2026
SFA:
1,094ft²
$30,603/ft²
GFA:
1,350ft²
$24,800/ft²
Estate
81%
40.7 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor
Ryoden Property Development Company Limited
Feature