Bella Vista
Flat C
location
3 Ying Fai Terrace, Mid-Levels West
Contract Date: 23/11/2024
Bella Vista
Flat C
location
3 Ying Fai Terrace, Mid-Levels West
Contract Date: 23/11/2024
Rent$23,000
Contract Date: 23/11/2024
SFA:
383ft²
$60/ft²
Estate
2Room(s)
26.1 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor:
Well Famous Development Limited