Bisney Crest

Lower Block
G&1/F
Flat 8
Land Reg.
Firsthand
location
57 Bisney Road, Residence Bel-Air / Pokfulam
Reg. Date: 12/09/2023
Land Reg.
Firsthand

Bisney Crest

Lower Block
G&1/F
Flat 8
Land Reg.
Firsthand
location
57 Bisney Road, Residence Bel-Air / Pokfulam
Reg. Date: 12/09/2023
Land Reg.
Firsthand
Price$35.8M
Reg. Date: 12/09/2023
SFA:
1,617ft²
$22,140/ft²
3Room(s)
8.9 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Cheong Ming Investment Co., Limited Holding Company Of The Vendor: Chinachem Properties Holding Company Limited Chinachem Group Holdings Limited
Feature