Hollywood Terrace
Block A
High Floor
Flat F
location
268 Queen's Road Central, Sheung Wan / Central
Contract Date: 30/11/2025
Hollywood Terrace
Block A
High Floor
Flat F
location
268 Queen's Road Central, Sheung Wan / Central
Contract Date: 30/11/2025
Rent$32,000
Contract Date: 30/11/2025
SFA:
623ft²
$51/ft²
GFA:
765ft²
$42/ft²
Estate
2Room(s)
81%
26.6 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor:
Hong Kong Housing Society