Branches
2316-3088
Home
Transaction
K. K. Mansion
K. K. Mansion
11/F
Flat D
Land Reg.
location
123 Caine Road, Sheung Wan / Central
Reg. Date: 05/05/2025
Land Reg.
Home
Transaction
K. K. Mansion
K. K. Mansion
11/F
Flat D
Land Reg.
location
123 Caine Road, Sheung Wan / Central
Reg. Date: 05/05/2025
Land Reg.
Price
$10.85
M
Reg. Date: 05/05/2025
SFA:
1,051ft²
$10,324/ft²
Estate
K. K. Mansion
53 Year(s)