Pacific View

Block 4
6/F
Flat A
Land Reg.
location
38 Tai Tam Road, Stanley / Tai Tam / Repulse Bay
Reg. Date: 15/01/2026
Land Reg.

Pacific View

Block 4
6/F
Flat A
Land Reg.
location
38 Tai Tam Road, Stanley / Tai Tam / Repulse Bay
Reg. Date: 15/01/2026
Land Reg.
Price$27.8M
Reg. Date: 15/01/2026
SFA:
1,674ft²
$16,607/ft²
GFA:
2,054ft²
$13,535/ft²
4Room(s)
SouthEast
81%
35.3 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Sun Hung Kai Properties Limited
Feature