Branches
2316-3088
Home
Transaction
Peak Gardens
Peak Gardens
1/F
Flat 9
Land Reg.
location
18 Mount Austin Road, The Peak
Reg. Date: 27/03/2025
Land Reg.
Home
Transaction
Peak Gardens
Peak Gardens
1/F
Flat 9
Land Reg.
location
18 Mount Austin Road, The Peak
Reg. Date: 27/03/2025
Land Reg.
Price
$45
M
Reg. Date: 27/03/2025
SFA:
1,490ft²
$30,201/ft²
Estate
Peak Gardens
49.8 Year(s)
Feature
Carpark