Branches
2316-3088
Home
Transaction
Villa Verde
Villa Verde
Block B
7/F
Flat 701
Land Reg.
location
12-14 Guildford Road, The Peak
Reg. Date: 26/12/2024
Land Reg.
Home
Transaction
Villa Verde
Villa Verde
Block B
7/F
Flat 701
Land Reg.
location
12-14 Guildford Road, The Peak
Reg. Date: 26/12/2024
Land Reg.
Price
$73
M
Reg. Date: 26/12/2024
SFA:
2,593ft²
$28,153/ft²
Estate
Villa Verde
55.8 Year(s)
Feature
Carpark