Cactus Mansion
Middle Floor
Flat E
location
1-19 Mcgregor Street, Wan Chai / Causeway Bay
Contract Date: 31/05/2024
Cactus Mansion
Middle Floor
Flat E
location
1-19 Mcgregor Street, Wan Chai / Causeway Bay
Contract Date: 31/05/2024
Rent$16,500
Contract Date: 31/05/2024
SFA:
318ft²
$52/ft²
GFA:
420ft²
$39/ft²
Estate
1Room(s)
East
76%
45.8 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor:
Cactus Investment Limited