Yoo Residence

Middle Floor
Flat B
location
33 Tung Lo Wan Road, Wan Chai / Causeway Bay
Contract Date: 05/06/2023

Yoo Residence

Middle Floor
Flat B
location
33 Tung Lo Wan Road, Wan Chai / Causeway Bay
Contract Date: 05/06/2023
Rent$24,000
Contract Date: 05/06/2023
SFA:
397ft²
$60/ft²
GFA:
555ft²
$43/ft²
1Room(s)
72%
10.8 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Fortress Jet International Limited Pine Cheer Limited Sino Able Investments Limited Holding Company Of Vendors Vastness Investment Limited
Feature