Scenic Court

11/F
Flat A
Land Reg.
location
451-461 Shun Ning Road, Cheung Sha Wan / Sham Shui Po
Reg. Date: 22/11/2023
Land Reg.

Scenic Court

11/F
Flat A
Land Reg.
location
451-461 Shun Ning Road, Cheung Sha Wan / Sham Shui Po
Reg. Date: 22/11/2023
Land Reg.
Price$4M
Reg. Date: 22/11/2023
SFA:
337ft²
$11,869/ft²
GFA:
431ft²
$9,281/ft²
2Room(s)
78%
35.5 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Yue Xiu Property Development Limited
Feature