Grand Austin
Tower 5 - T5
Flat A
Transaction
location
9 Austin Road West, Kowloon Station
Contract Date: 16/04/2026
Transaction
Grand Austin
Tower 5 - T5
Flat A
Transaction
location
9 Austin Road West, Kowloon Station
Contract Date: 16/04/2026
Transaction
Rent$55,000
Contract Date: 16/04/2026
SFA:
874ft²
$63/ft²
Estate
3Room(s)
NorthWest
11.4 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor
MTR Corporation Limited (As "Owner")
Fast New Limited (As "Person So Engaged")
Feature