Yau Wo Apartments

12/F
Flat D
Land Reg.
location
132-136A Fa Yuen Street, Mongkok / Yau Ma Tei
Reg. Date: 29/04/2025
Land Reg.

Yau Wo Apartments

12/F
Flat D
Land Reg.
location
132-136A Fa Yuen Street, Mongkok / Yau Ma Tei
Reg. Date: 29/04/2025
Land Reg.
Price$3.65M
Reg. Date: 29/04/2025
SFA:
510ft²
$7,157/ft²
61.8 Year(s)