Central Park

Block 5
50/F
Flat E
Land Reg.
location
18 Hoi Ting Road, Olympic
Reg. Date: 11/05/2026
Land Reg.

Central Park

Block 5
50/F
Flat E
Land Reg.
location
18 Hoi Ting Road, Olympic
Reg. Date: 11/05/2026
Land Reg.
Price$29.8M
Reg. Date: 11/05/2026
SFA:
1,103ft²
$27,017/ft²
GFA:
1,409ft²
$21,150/ft²
78%
24.4 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor MTR Corporation Limited Sun Chung Estate Company Limited Sino Land Company Limited Kerry Properties Limited China Overseas Holdings Limited