Imperial Cullinan

Block 8 (Imperial Seacoast)
High Floor
Flat C
Transaction
location
10 Hoi Fai Road, Olympic
Contract Date: 14/04/2026
Transaction

Imperial Cullinan

Block 8 (Imperial Seacoast)
High Floor
Flat C
Transaction
location
10 Hoi Fai Road, Olympic
Contract Date: 14/04/2026
Transaction
Price$27M
Contract Date: 14/04/2026
SFA:
1,256ft²
$21,497/ft²
GFA:
1,605ft²
$16,822/ft²
4Room(s)
SouthWest
78%
14.4 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Smart Globe Limited Holding Company Of The Vendor: Francestown Limited Winlead Limited Sun Hung Kai Properties Limited
Feature