Enchantee

Flat C
location
247 Tai Kok Tsui Road, Tai Kok Tsui
Contract Date: 07/12/2023

Enchantee

Flat C
location
247 Tai Kok Tsui Road, Tai Kok Tsui
Contract Date: 07/12/2023
Rent$10,200
Contract Date: 07/12/2023
SFA:
158ft²
$65/ft²
Estate
5.6 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Ocean Region Limited Holding Company Of The Vendor: Cyber Unity International Limited Vinny Investments Limited Mint Spirit Limited