Enchantee

Low Floor
Flat A
Transaction
location
247 Tai Kok Tsui Road, Tai Kok Tsui
Contract Date: 06/04/2026
Transaction

Enchantee

Low Floor
Flat A
Transaction
location
247 Tai Kok Tsui Road, Tai Kok Tsui
Contract Date: 06/04/2026
Transaction
Rent$10,300
Contract Date: 06/04/2026
SFA:
181ft²
$57/ft²
Estate
5.6 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Ocean Region Limited Holding Company Of The Vendor: Cyber Unity International Limited Vinny Investments Limited Mint Spirit Limited