80 Maidstone Road
High Floor
Flat A
location
80 Maidstone Road, To Kwa Wan
Contract Date: 31/01/2025
80 Maidstone Road
High Floor
Flat A
location
80 Maidstone Road, To Kwa Wan
Contract Date: 31/01/2025
Rent$17,800
Contract Date: 31/01/2025
SFA:
357ft²
$50/ft²
Estate
1Room(s)
SouthWest
7.1 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor
Fame Top Investment Limited
Feature