Mega Building
3/F
Flat D
Land Reg.
location
1 Maidstone Road, To Kwa Wan
Reg. Date: 12/05/2026
Land Reg.
Mega Building
3/F
Flat D
Land Reg.
location
1 Maidstone Road, To Kwa Wan
Reg. Date: 12/05/2026
Land Reg.
Price$6.25M
Reg. Date: 12/05/2026
SFA:
487ft²
$12,834/ft²
GFA:
646ft²
$9,675/ft²
Estate
2Room(s)
75%
32.5 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor:
Splendid Bonus Limited
Holding Companies Of The Vendor:
Henderson Real Estate Agency Limited