Park Central

Central Heights
Block 13
32/F
Flat C
Land Reg.
location
9 Tong Tak Street, Tseung Kwan O Town Centre
Reg. Date: 07/05/2026
Land Reg.

Park Central

Central Heights
Block 13
32/F
Flat C
Land Reg.
location
9 Tong Tak Street, Tseung Kwan O Town Centre
Reg. Date: 07/05/2026
Land Reg.
Price$10.44M
Reg. Date: 07/05/2026
SFA:
638ft²
$16,361/ft²
GFA:
843ft²
$12,382/ft²
Estate
Park CentralCentral Heights
3Room(s)
NorthEast
76%
21.2 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Sun Hung Kai Properties Limited Henderson Land Development Company Limited The Chinachem Group Nan Fung Development Limited
Feature