AVA 62
Flat B
location
62 Shanghai Street, Tsim Sha Tsui
Contract Date: 19/10/2023
AVA 62
Flat B
location
62 Shanghai Street, Tsim Sha Tsui
Contract Date: 19/10/2023
Rent$14,000
Contract Date: 19/10/2023
SFA:
206ft²
$68/ft²
Estate
9 Year(s)