Beacon Heights

Phase 4
Block 6
G/F
Flat A
Land Reg.
location
6 Lung Ping Road, Yau Yat Chuen / Shek Kip Mei
Reg. Date: 13/11/2025
Land Reg.

Beacon Heights

Phase 4
Block 6
G/F
Flat A
Land Reg.
location
6 Lung Ping Road, Yau Yat Chuen / Shek Kip Mei
Reg. Date: 13/11/2025
Land Reg.
Price$9.84M
Reg. Date: 13/11/2025
SFA:
845ft²
$11,643/ft²
GFA:
1,002ft²
$9,818/ft²
Estate
84%
38.9 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Swire Properties Limited
Feature