Village Gardens

Phase C
Block B15 ( 34 Fa Po Street )
3/F
Flat A
Land Reg.
location
34 Fa Po Street, Yau Yat Chuen / Shek Kip Mei
Reg. Date: 07/11/2024
Land Reg.

Village Gardens

Phase C
Block B15 ( 34 Fa Po Street )
3/F
Flat A
Land Reg.
location
34 Fa Po Street, Yau Yat Chuen / Shek Kip Mei
Reg. Date: 07/11/2024
Land Reg.
Price$12.9M
Reg. Date: 07/11/2024
SFA:
759ft²
$16,996/ft²
GFA:
915ft²
$14,098/ft²
Estate
3Room(s)
83%
38.9 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Swire Properties Limited