Village Gardens

Phase C
Block B14 ( 30 Fa Po Street )
1/F
Flat D
Land Reg.
location
30 Fa Po Street, Yau Yat Chuen / Shek Kip Mei
Reg. Date: 17/06/2025
Land Reg.

Village Gardens

Phase C
Block B14 ( 30 Fa Po Street )
1/F
Flat D
Land Reg.
location
30 Fa Po Street, Yau Yat Chuen / Shek Kip Mei
Reg. Date: 17/06/2025
Land Reg.
Price$16.2M
Reg. Date: 17/06/2025
SFA:
805ft²
$20,124/ft²
GFA:
961ft²
$16,857/ft²
Estate
3Room(s)
84%
38.9 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Swire Properties Limited
Feature