CLOUDVIEW
11/F
Flat D8
Land Reg.
Firsthand
location
663 Fan Kam Road, Sheung Shui / Fanling
Reg. Date: 19/05/2026
Land Reg.
Firsthand
CLOUDVIEW
11/F
Flat D8
Land Reg.
Firsthand
location
663 Fan Kam Road, Sheung Shui / Fanling
Reg. Date: 19/05/2026
Land Reg.
Firsthand
Price$4.19M
Reg. Date: 19/05/2026
SFA:
316ft²
$13,256/ft²
Estate
1Room(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor:
Wisdom Sign Limited
Holding Companies Of The Vendor:
Metro Lead Holdings Limited
Wing Tai Properties (International) Limited
Wing Tai Properties (B.V.I.) Limited
Wing Tai Properties Limited
Feature