Woodland Crest
Block 2
10/F
Flat E
Land Reg.
location
33 Tin Ping Road, Sheung Shui / Fanling
Reg. Date: 27/05/2021
Land Reg.
Woodland Crest
Block 2
10/F
Flat E
Land Reg.
location
33 Tin Ping Road, Sheung Shui / Fanling
Reg. Date: 27/05/2021
Land Reg.
Price$10.44M
Reg. Date: 27/05/2021
SFA:
1,022ft²
$10,213/ft²
GFA:
1,172ft²
$8,906/ft²
Estate
3Room(s)
SouthEast
87%
30.1 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor
Sun Hung Kai Real Estate Agency Limited
Feature