Woodland Crest

Block 1
5/F
Flat D
Land Reg.
location
33 Tin Ping Road, Sheung Shui / Fanling
Reg. Date: 13/07/2025
Land Reg.

Woodland Crest

Block 1
5/F
Flat D
Land Reg.
location
33 Tin Ping Road, Sheung Shui / Fanling
Reg. Date: 13/07/2025
Land Reg.
Price$8M^
Reg. Date: 13/07/2025
SFA:
1,022ft²
$7,828/ft²
GFA:
1,179ft²
$6,785/ft²
3Room(s)
87%
30.1 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Sun Hung Kai Real Estate Agency Limited
Feature