Constellation Cove

Block 11
8/F
Flat A
Land Reg.
location
1 Hung Lam Drive, Tai Po
Reg. Date: 19/03/2026
Land Reg.

Constellation Cove

Block 11
8/F
Flat A
Land Reg.
location
1 Hung Lam Drive, Tai Po
Reg. Date: 19/03/2026
Land Reg.
Price$9M
Reg. Date: 19/03/2026
SFA:
1,101ft²
$8,174/ft²
GFA:
1,469ft²
$6,127/ft²
3Room(s)
75%
24.3 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Kerry Properties Limited Kai Tak Group
Feature