Harvest Garden
Block 3
15/F
Flat H
Land Reg.
location
1 Wing Fat Lane, Tuen Mun
Reg. Date: 04/06/2025
Land Reg.
Harvest Garden
Block 3
15/F
Flat H
Land Reg.
location
1 Wing Fat Lane, Tuen Mun
Reg. Date: 04/06/2025
Land Reg.
Price$4.31M
Reg. Date: 04/06/2025
SFA:
593ft²
$7,268/ft²
GFA:
755ft²
$5,709/ft²
Estate
3Room(s)
79%
31.7 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor:
Hang Lung Properties Limited