屋苑成交 - West Park
- 買賣
- 租務
27/04/26
West Park 5樓 C室
1房1廳 | 平台
$580萬
-21%
$580萬
實321呎
1房
持貨年期 5.9 年
5.9年
@$18,069
$738萬
/
-21%
註冊處成交
27/04/26
19/01/20
West Park 10樓 C室
1房1廳
$619萬
$619萬
實321呎
1房
@$19,268
-
成交紀錄冊
一手
19/01/20
28/08/25
West Park 9樓 A室
2房1廳
$498萬
$498萬
實326呎
2房
@$15,276
-
註冊處成交
28/08/25
19/01/20
West Park 9樓 A室
2房1廳
$638萬
$638萬
實326呎
2房
@$19,571
-
成交紀錄冊
一手
19/01/20